Сьогодні, 30 січня, Південна Корея здійснила запуск ракети KSLV-1 з дослідницьким супутником із космічного центру Наро, розташованого за 485 кілометрів на південь від Сеула. Пряму трансляцію запуску ведуть південнокорейські телеканали.

Старт ракети-носія відбувся о 16:00 за місцевим часом (09:00 за Києвом).

Як йдеться у повідомленні Інституту аерокосмічних досліджень Південної Кореї, ракета вийшла на задану висоту і успішно вивела дослідницький супутник на навколоземну орбіту. На цей момент відбулося успішне відділення першої та другої ступені.

Розробка KSLV-1, також відомої як Naro-1, була розпочата в 2002 році. З 2004 року у проекті також брали участь російські компанії. Спочатку запуск був запланований на 29 листопада минулого року, проте він був скасований через низку неполадок, пише РІА «Новости».

Успішний запуск Naro-1 став третьою спробою Південної Кореї увійти в число космічних держав, які вивели на навколоземну орбіту супутник на власній ракеті-носії. Дві попередні спроби Сеула стати членом космічного клубу, вжиті у 2009 і 2010 роках, закінчилися невдачею.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

168