Робоча група протягом тижня повинна розробити «дорожню карту» функціонування стадіону «Арена-Львів». Про це віце-прем'єр-міністр України Костянтин Грищенко заявив у рамках робочої поїздки до Львівської області, де відвідав стадіон «Арена-Львів» та провів робочу нараду з питань його функціонування.

Як повідомляє прес-служба віце-прем'єра, в нараді взяли участь голова Львівської обласної державної адміністрації Михайло Костюк, Львівський міський голова Андрій Садовий, Генеральний директор ФК «Карпати» Ігор Дедишин, в.о. керівника ДП «Арена-Львів» Олексій Жуковін і генеральний директор компанії «Альтком» Сергій Павлічев.

«Сьогодні я вперше як віце-прем'єр-міністр відвідую Львівську область і розпочав свій візит саме з відвідання «Арени-Львів». Використання стадіону, побудованого за державний рахунок для проведення фінальної частини Євро-2012, є дуже важливим питанням. Існує реальна проблема, яку ми сьогодні дуже ґрунтовно обговорювали - переведення ФК «Карпати» на «Арену-Львів», - підкреслив Грищенко.

Віце-прем'єр після проведення наради повідомив про досягнення рішення щодо необхідності вироблення «дорожньої карти» стосовно подальшого функціонування стадіону.

«Під егідою голови Львівської обласної державної адміністрації та за участю представників ФК «Карпати», міської адміністрації створюється робоча група, яка протягом тижня повинна виробити «дорожню карту», - сказав Грищенко.

Він переконаний, що стадіон «Арена-Львів» повинен розвиватися і використовуватися не тільки для проведення спортивних змагань, але й для проведення мистецьких та культурних заходів.

«Це питання перебуває у центрі уваги керівництва області. Я як віце-прем'єр-міністр буду особисто тримати на контролі питання досягнення компромісного рішення і розвитку стадіону «Арена-Львів», - заявив Грищенко.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

474