Відсоток неоскаржених у 2012 році розпоряджень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, з питань дозвільних процедур становить 99,75%. Про це ForUm'у повідомили в прес-службі відомства.

Згідно з повідомленням, у 2012 році Нацкомфінпослуг прийняла 2022 розпорядження дозвільного характеру. З них 1151 розпорядження про залишення без розгляду заяв і про відмову в тій чи іншій дозвільній процедурі, що складає 56,92% від загальної кількості прийнятих розпоряджень.

«З 1151 розпорядження у 2012 році суб'єктами нагляду було оскаржено в судовому порядку 5 розпоряджень Нацкомфінпослуг дозвільного характеру, що становить 0,43% від загальної кількості прийнятих Комісією розпоряджень про залишення без розгляду заяв та про відмову в тій чи іншій дозвільній процедурі», - йдеться в повідомленні.

За результатами розгляду позовних заяв суб'єктів нагляду судами було прийнято 3 рішення про відмову в задоволенні позовних вимог про скасування розпоряджень Нацкомфінпослуг, зокрема, про відмову у внесенні інформації до Державного реєстру фінансових установ та в двох випадках про залишення без розгляду заяв про видачу ліцензії на здійснення діяльності, що становить 60% від загальної кількості оскаржених у судовому порядку розпоряджень Нацкомфінпослуг дозвільного характеру.

Також суди прийняли 2 рішення про часткове задоволення позовних вимог суб'єктів нагляду, що становить 40% від загальної кількості оскаржених у судовому порядку розпоряджень Нацкомфінпослуг дозвільного характеру (1 судове рішення оскаржується в касаційному порядку, а 1 судове рішення, оскільки не скасовує рішення Нацкомфінпослуг, оскарженню не підлягає).

«Зазначені статистичні показники свідчать про повну і всебічну обробку поданих суб'єктами нагляду документів з питань дозвільних процедур, прийняття законних і обґрунтованих рішень», - зазначили у відомстві.

Нацкомфінпослуг у 2013 році продовжить роз'яснювальну роботу, спрямовану на забезпечення дотримання законності в діяльності суб'єктів нагляду, в тому числі на підвищення якості підготовки суб'єктами нагляду документів для звернення до Нацкомфінпослуг за дозвільними процедурами.


ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

329
Туфли осень-зима Everest