Громадянин України, який досяг 16-річного віку і бажає вести підприємницьку діяльність, може бути зареєстрований підприємцем за наявності письмової згоди батьків (усиновлювачів), опікунів або органу опіки.

Про це повідомляє «УНІАН», посилаючись на дані Міністерства доходів і зборів України.
При цьому в міністерстві звертають увагу на те, що з моменту реєстрації суб'єкт підприємництва отримує повну цивільну дієздатність, передбачену Цивільним кодексом, і підлягає підприємницькому обліку згідно з нормами Податкового кодексу.

Нагадаємо, Закон «Про внесення змін до статті 20 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців» був прийнятий у листопаді 2011 року. Він передбачає цілу низку реєстраційних послаблень, у тому числі в частині надання в електронному вигляді відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців, в органи державної влади.

Крім того, у жовтні 2012 року Державна служба з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва підтримала проект наказу Міністерства фінансів, спрямованого на скорочення переліку документів при реєстрації суб'єкта підприємницької діяльності. Проект наказу передбачав норму, згідно з якою в процесі реєстрації підприємцям більше не була б потрібна довідка з податкового органу про постановку на облік, а всі необхідні дані реєстратор отримував би безпосередньо від Державної податкової служби і відмічав їх у виписці з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

193