Українці Анна Буряк і Олександр Мордасов стали чемпіонами світу-2012 із сучасного п'ятиборства, повідомляє прес-служба Держслужби молоді та спорту.

Луганчани, набравши 6064 очки, виграли «золото» у змішаній естафеті. Срібні медалі завоювали росіяни Світлана Лебедєва та Максим Кузнєцов (6052), трійку призерів замкнули китайці Чжан Е і Чжунжун Цао (5988).

«10-11 травня пройде кваліфікація в індивідуальних змаганнях у жінок і чоловіків. Фінали відбудуться 12-13 травня відповідно», - інформує офіційний сайт Міжнародного союзу сучасного п'ятиборства (UIPM).

Титул чинної чемпіонки світу належить захищати бронзовому призеру пекінської Олімпіади-2008 українці Вікторії Терещук.

Нагадаємо, у Римі (Італія) 7 травня стартував чемпіонат світу з сучасного п'ятиборства. Програма першості включає у себе класичні естафети, змішану естафету, індивідуальні та командні змагання.