Українська шпажистка Яна Шемякіна завоювала золоту медаль на етапі Кубка світу в Досі (Катар).

У чвертьфіналі українка перемогла росіянку Євгенію Строганову - 15:5, у півфіналі виграла в італійської спортсменки Б’янко Дель Каретто - 15:12, а у фінальному поєдинку отримала перемогу над угорською спортсменкою Емесе Шаш 15:8.

У 1/8 фіналу вибула з боротьби Олена Кривицька, поступившись Дель Каретто - 12:15, при цьому двома ступенями раніше - в 1/32 фіналу - вона вибила з боротьби свою співвітчизницю Ольгу Парталу - 15:12. Бронзовий призер Чемпіонату світу в Анталії Анфіса Почкалова разом з Ксенією Пантелєєвою і Катериною Блохіною завершили свій виступ в 1/32 фіналу, завоювавши відповідно 39, 49 і 62 місця, повідомляє «ЛІГА».

Кращий результат серед українських шпажистів показав Ігор Рейзлін, що поступився іспанцеві Жозе Луісу Абажо 10:15 і опинився таким чином на 12-му місці.

В 1/16 фіналу вибув із змагань Дмитро Карюченко і Богдан Нікішин. Перший поступився полякові Томашу Мотике - 13:15, а другий один укол програв російському спортсменові Олексію Тіхомірову - 10:11. Ступенем раніше вибув з боротьби Віталій Медведєв, поступившись корейцеві Кіонг До Парку - 7:15. Ярослав Пономаренко, Анатолій Герей, Євген Миргородський і Олександр Димар, які так само брали участь у турнірі, вибули з боротьби в 1/64 фіналу.

У командних змаганнях, які проходили паралельно з жіночим турніром, збірна українців, поступившись в 1/8 фіналу збірнійї Китаю 42:45, завоювала 14-е місце.