Урядова заява про двадцятивідсоткову доплату за престиж роботи вчителя – це лукавство. Таку думку кореспондентові Forum'у висловив секретар парламентського Комітету з питань соціальної політики та праці, народний депутат України (ВО «Батьківщина») Андрій Павловський.

«Ця ініціатива – це лукавство від Кабміну», - обурився він.

Павловський зазначив, що нинішній уряд вніс зміни до постанови про престижність праці, ухваленої ще в 2009 році. «Там було прописано, що вчителі отримують надбавку в 20%, а працівники культури, зокрема, бібліотекарі - 50%. А зараз уряд вніс маленьку поправочку: надбавка до 20% і 50% відповідно. А «до» - це і 1% може бути», - пояснив секретар парламентського Комітету з питань соціальної політики та праці.

«Зараз профспілки за нашої допомоги подали в суд, щоб це зупинити. На практиці це призведе до того, що вчителі або взагалі не будуть отримувати надбавку за престиж праці, або будуть отримувати по кілька відсотків», - підсумував Павловський.

Нагадаємо, на круглому столі 6 листопада глава Міністерства освіти і науки Сергій Квіт заявив, що працівникам освіти був зроблений «крок назустріч» у питанні двадцятивідсоткової доплати за престиж праці вчителя. При цьому ці виплати покладені на місцеві бюджети.

Юлія Артамощенко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

96
Туфли осень-зима Everest