Відміна непотрібних нормативних документів Міністерства оборони дозволила підписати за останні два тижні контракти на поставку техніки і озброєнь на 1 млрд гривень, заявив міністр оборони України Степан Полторак.

«Доручення Президента виконане - скасовано понад 100 наказів міністра оборони, близько 10 постанов Кабінету Міністрів, які в принципі ускладнювали прийняття рішень, прийняття на озброєння сучасної техніки та зброї. Це дозволило нам тільки за останні два тижні підписати контрактів на 1 млрд гривень на поставку нових зразків зброї, техніки. Ми можемо говорити, що будемо готові відбити напад», - сказав Полторак в ефірі телеканалу ICTV.

Що стосується бюджетного фінансування, то, за словами міністра, до кінця цього року грошима Збройні сили забезпечені, передає «Інтерфакс-Україна».

«На наступний рік ми пропонуємо уряду скласти довгострокову державну програму розвитку Збройних сил, де чітко визначена структура, порядок підготовки та стратегічні питання», - сказав міністр, додавши, що перший період планування розрахований на 3 роки.

«Я впевнений, що в цьому році цей довгостроковий документ вперше буде прийнятий», - додав Полторак.

Як раніше повідомляв ForUm, прем'єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що новий міністр оборони Степан Полторак зайнявся невідкладним переозброєнням армії.

Полторак очолив Міноборони 14 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/высокая мода/осень
2591 грн.