Населені пункти Донбасу, які постраждали від воєнних дій, досі залишаються без допомоги на відновлення зруйнованого житла. Зокрема, місту Слов'янську Донецької області на відновлення житлового фонду необхідно близько восьми мільйонів гривень. Про це розповіли в прес-службі Слов'янської міськради.

«На цей момент дефіцит бюджетних коштів для відновлення житлового фонду становить близько восьми мільйонів гривень, у тому числі п'ять мільйонів - це на відновлення житлового будинку на вулиці Бульварній, 4 (п'ятиповерхівка, в якій повністю зруйнований під'їзд)», - зазначають у міськраді.

Всього, згідно з даними міськради, у Слов'янську пошкоджено 1205 приватних будинків, 1284 квартири та 29 підприємств. Три багатоповерхівки в місті не підлягають відновленню, повідомляє «Корреспондент.net».

Одним із головних проблемних питань влада міста називає відсутність механізму відшкодування збитків, завданих жителям міста під час проведення бойових дій. У міськраді розповіли, що всі необхідні оцінки постраждалого житлового фонду в місті проведені. Роботи з ремонту житлового фонду ведуться, але все ж у місцевому бюджеті немає коштів на відновлення всіх будівель.

«Комісія при виконкомі їздила по зруйнованих будинках, квартирах, складено оціночні акти, а далі держава має розробити програму відшкодування», - зазначають у прес-службі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

12