Влада Мексики заборонил американському круїзному лайнеру зайти в порт острова Косумель через підозри, що один з пасажирів може бути заражений лихоманкою Ебола.

Судно «Карнівал Меджік» вийшло з порту Галвестона в Техасі, і на його борту дійсно знаходиться медсестра, яка до цього мала справу з аналізами померлого від Еболи пацієнта Томаса Данкана.

При цьому медсестра та її чоловік знаходяться на карантині на борту корабля, і поки немає ніяких підстав стверджувати, що вони заразилися смертельно небезпечним вірусом.

До цього лайнер відвідав центральноамериканську державу Беліз, і влада цієї країни  не дозволила медсестрі покинути борт корабля, повідомляє «Інтерфакс-Україна» з посиланням на британську телерадіокорпорацію «Бі-Бі-Сі».

Також наголошується, що в Техасі всім 75 медичним працівникам, які контактували з Данканом, протягом 21 дня заборонено користуватися громадським транспортом.

Як раніше повідомляв ForUm, у США мають намір створити групу лікарів швидкого реагування, яких направлять в американські лікарні у разі надходження туди пацієнтів з вірусом Ебола.

Нагадаємо, число жертв лихоманки Ебола в країнах Західної Африки зросло до 4447 осіб, близько 8,9 тисячі осіб, за даними ВООЗ, інфіковані станом на 14 жовтня.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом