Президент України Петро Порошенко наголошує на важливості відновлення судової гілки влади, яка би мала беззастережну довіру громадян країни.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, у своєму виступі на XII позачерговому з'їзді суддів Президент України наголосив, що сьогодні він представить програму реформ «Стратегія-2020», яка передбачає реалізацію 60 реформ, серед яких значне місце посідає судова реформа.

«Я покладаюся на вас, що нам з вами разом із громадськістю, з новообраним парламентом за повної моєї підтримки як Президента вдасться провести нову судову реформу, яка зробить ключове - відновить довіру людей до суддів, зробить так, що навіть сторона, яка програла в судовому процесі, вийде із зали задоволеною справедливістю», - сказав Президент.

Глава держави підкреслив, що створення судової системи, яка відповідає європейським стандартам, є його «обов'язковим пріоритетом». Він зазначив, що проведення судової реформи є одним із зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію з Євросоюзом. «Перше, з чого починається будь-яка розмова, на будь-якому рівні, - судова реформа, - сказав Президент. - Перше, з чого ми маємо почати, - антикорупційні кроки. І ми повинні покладатися на чесні й неупереджені суди».

Глава держави наголосив на важливості реалізації принципу незалежності суддів. За словами Президента, неприпустимо, що Україна має таку велику кількість позовів у Європейському суді з прав людини.

Президент закликав з'їзд суддів прискорити завершення формування Вищої ради юстиції та Вищої кваліфікаційної комісії суддів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

17
Классические туфли мужские