Партія «Опозиційний блок» розраховує на підтримку жителів південно-східних регіонів на позачергових виборах депутатів Верховної Ради. Про це на прес-конференції в прес-центрі «Українських Новин» сказав голова фонду «Українська перспектива», один із лідерів виборчого списку партії Олександр Вілкул.

«Опозиційний блок» йде у Верховну Раду захищати інтереси жителів усієї України, але насамперед, мешканців промислових регіонів, тих, із кого сьогодні роблять людей другого сорту, і тих, голос яких сьогодні практично не чути у Верховній Раді», - сказав він.

Вілкул не став прогнозувати, який відсоток візьме його партія на виборах, оскільки вона є нещодавно утвореною політичною силою. Але заявив, що в «Опозиційного блоку» досить велика підтримка на південному сході держави.

«На сьогоднішній момент у нас підтримка в промислових регіонах (Харкові, Запоріжжі, Дніпропетровську, Херсоні, Одесі) до 30-40%», - сказав він.

У той же час, сам Вілкул та його політична сила вважають, що вибори в умовах воєнних дій не актуальні для держави. А дата їх проведення спеціально підібрана для запобігання волевиявленню жителів південних і східних регіонів, повідомляють «Українські новини».

«Для того щоб зберегти Україну єдиною і йде на вибори «Опозиційний блок»... щоб голос мільйонів мешканців промислових регіонів був почутий», - зазначив при цьому Вілкул.

За його словами, «Опозиційний блок» у разі проходження в Раду домагатиметься децентралізації влади, бюджетної самостійності регіонів та надання областям права на визначення гуманітарної політики.

Також партія вважає своєю місією порятунок країни від економічної катастрофи і виступає за підвищення заробітної плати та пенсій пропорційно до підвищення цін на продукти харчування і медикаменти.

Нагадаємо, «Опозиційний блок» включив до першої п'ятірки партійного виборчого списку екс-віце-прем'єра Юрія Бойка, Вілкула, екс-голову Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна, президента Всеукраїнського єврейського конгресу, голову партії ВО «Центр» Вадима Рабиновича і голову виконкому Партії розвитку України Сергія Ларіна на позачергових виборах Ради.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1279 грн.