Європейський Союз у питанні України продовжує робити менше від необхідного мінімуму. Про це заявив міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський в інтерв'ю польській Gazeta Wyborcza.

«Боюся, що досі приймаємо менше, ніж мінімально потрібно, щоб повернути повагу президента Путіна до Європи», - сказав Сікорський, коментуючи підготовлені нові санкції ЄС проти Росії та їх можливий ефект, повідомляє «УНІАН».

За словами польського міністра, Євросоюз із великим запізненням реагує на події в Україні. «Чверті нинішніх санкцій рік тому, коли Росія почала торговельний бойкот України, вистачило б, якби рішення щодо них було прийнято тоді», - вважає Сікорський.

Нагадаємо, за неофіційними даними, Євросоюз планує розширити запроваджені в липні санкції проти РФ у фінансовому, оборонному секторах та секторі високих технологій.

Серед пропозицій є також виключення Росії з міжнародних спортивних організацій, зокрема ФІФА та УЄФА, що не дозволить РФ, наприклад, провести Чемпіонат світу з футболу 2018 року. Крім того, персоною нон ґрата може бути оголошений міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

112
Туфли осень-зима Everest