У Мінську розпочався черговий раунд консультацій контактної групи щодо пошуку шляхів врегулювання кризи на південному сході України.

Контактна група представлена екс-президентом України Леонідом Кучмою, послом Росії в Україні Михайлом Зурабовим і офіційним представником чинного голови Організації з безпеки і співпраці в Європі з питань врегулювання ситуації в Україні Хайді Тальявіні.

У консультаціях також беруть участь віце-прем'єр так званої Донецький народної республіки Андрій Пургін і один з лідерів так званої ЛНР Валерій Карякін.

Перед початком зустрічі Пургін повідомив, що привіз до Мінська пропозиції, спрямовані на скорочення тривалості військових дій і зниження жертв. «Я приїхав з пропозиціями, щоб знайти точки дотику і скоротити війну і жертви», - сказав він. «Це початкові пропозиції для консультаційного переговорного процесу», - додав Пургін, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

Він уточнив, що пропозиції складаються з «8-9 пунктів». При цьому він підкреслив, що не очікує серйозного прориву від поточної мінської зустрічі.

В даний час невідомо, чи проінформують учасники засідання журналістів про підсумки своєї зустрічі.

Як раніше повідомив ForUm, Президент України Петро Порошенко вважає, що відновлення роботи групи сприятиме ефективній імплементації мирного плану для регіону і врегулювання ситуації шляхом переговорів.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

102