Переговори Контактної групи з мирного врегулювання ситуації на сході України почнуться в Мінську в 16:00 за київським часом, повідомив заступник глави адміністрації президента України Валерій Чалий.

«Я тільки що спілкувався з представниками, які вилетіли в Мінськ, вони вже готові, і планують вже десь о 16:00 почати засідання тристоронньої Контактної групи в Мінську, яке досить довго відкладалося», - сказав він на брифінгу 24 грудня в Києві.

За його словами, Україну представляє другий президент України Леонід Кучма. В ході засідання будуть розглядатися питання, пов'язані із звільненням заручників, дотриманням режиму припинення вогню та виходу на лінію розмежування, координати якої чітко визначені в Мінському меморандумі.

«Україна ніколи не відійде від Мінських домовленостей», - підкреслив Чалий, повідомляє Інтерфакс-Україна.

Також він допустив ще одну зустріч тристоронньої Контактної групи в п'ятницю, 26 грудня. На уточнювальне питання про час початку зустрічі в Мінську, Чалий зазначив, що 16:00 - це поки що орієнтовний час початку.

Як раніше повідомляв ForUm, на тристоронньої зустрічі Контактної групи в Мінську обговорять чотири блоки питань, заявила представник ОБСЄ Хайді Тальявіні: припинення вогню всіма сторонами, відведення усіма сторонами важкої техніки, обмін полоненими у форматі «всіх на всіх», а також блок питань про доставку гуманітарних вантажів на підконтрольні незаконним збройним формуванням території для запобігання гуманітарній катастрофі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

63
Туфли осень-зима Everest