Президент України Петро Порошенко на зустрічі з верховним представником ЄС із закордонних справ Кетрін Ештон запевнив, що Україна у вересні ратифікує Угоду про асоціацію з ЄС і одразу ж направить в Брюссель ратифікаційні грамоти. Про це повідомили ForUm'у в прес-службі Президента.

"Україна у вересні ратифікує Угоду про асоціацію з ЄС і одразу ж направить в Брюссель відповідні ратифікаційні грамоти", - сказав Порошенко.

Порошенко зазначив, що призначення дострокових парламентських виборів не стане перешкодою для ратифікації в парламенті Угоди про асоціацію.

"Наша інтеграція в ЄС - це наш цивілізаційний вибір, який жодним чином не спрямований проти інших наших сусідів. Навпаки, це позитивно вплине на взаємовідносини з усіма сусідами, в першу чергу - в економічній сфері", - сказав Президент.

Згідно з інформацією, більшість часу сторони приділили майбутнім переговорам у форматі "Україна-ЄС-Євразійська трійка".

Президент Порошенко підкреслив, що ключовою метою майбутніх переговорів є імплементація його мирного плану і встановлення миру на сході України.

Говорячи про ситуацію на Донбасі, Порошенко поінформував Ештон про те, що в української сторони є доказ участі російських військовослужбовців в дестабілізації ситуації в регіоні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом