Український пункт пропуску «Красна Талівка» станом на 10:00 18 серпня не працює. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Південного митного управління Федеральної митної служби Росії.

«Станом на 10:00 18 серпня 2014 року пропуск фізичних осіб і транспортних засобів через митний пост МАПП Волошине Міллеровської митниці не здійснюється, оскільки суміжний пункт пропуску "Красна Талівка" в Україні не працює. Посадові особи МАПП Волошине знаходяться на місцях і готові до здійснення пропуску фізичних осіб і транспортних засобів через кордон», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з 23:30 17 серпня до 6:30 18 серпня 2014 року знову припиняв роботу пункт пропуску «Новоазовськ» (Україна).

Крім цього, в результаті сутички на українській території поблизу державного кордону загорілося поле сільськогосподарського призначення.

«Спекотна погода і сильний вітер сприяли швидкому поширенню вогню на лісосмугу неподалік від митного посту МАПП Волошине Міллеровської митниці. Російські митники і прикордонники вжили заходів з гасіння полум'я, не давши йому перекинутися на споруду пункту пропуску», - додали в прес-службі.

Нагадаємо, 12 серпня Південне митне управління Федеральної митної служби Росії заявило про відновлення роботи українського пункту пропуску «Довжанський» (Луганська область).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

Классические туфли мужские