Чисельність спостережної місії Організації з безпеки і співробітництва в Європі в Україні перевищила 370 осіб.

Про це розповіли в швейцарській делегації, яка головує в ОБСЄ, повідомляє «ИТАР-ТАСС».

За даними представників делегації, «країни ОБСЄ вже надали гарантії фінансування роботи спостерігачів в Україні в обсязі 17,4 млн євро».

«Нині у складі місії нараховується 259 міжнародних співробітників та 112 осіб місцевого персоналу», - уточнили швейцарські дипломати. Вони також додали, що чисельність іншої місії – яка спостерігає за українсько-російським кордоном на прикордонних пунктах «Донецьк» і «Гуково», становить 19 осіб.

Ситуація в Україні обговорюється в четвер на спеціальному засіданні постійної ради ОБСЄ, скликаному на пропозицію сторони, яка головує. Це єдине питання на порядку денному, оскільки у другій половині серпня організація традиційно йде на «літні канікули». Перед тим, як піти у відпустки, дипломати встигли прийняти рішення про продовження мандата спеціальної наглядової місії в Україні, який закінчився у вересні. Згідно з цим рішенням, термін роботи моніторників в Україні продовжено ще на півроку - до березня 2015 року.

Як повідомляв ForUm, постійна рада Організації з безпеки і співробітництва в Європі погодила рішення про створення та відправлення наглядової місії на українсько-російський кордон на пункти пропуску «Донецьк» і «Гуково» в Ростовській області Росії.
 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

45