Співробітниками Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків Одеської області було вилучено з обігу близько десяти кілограмів ртуті у жителя Одеси, повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ.

Зокрема, правоохоронці отримали інформацію про те, що житель Одеси нібито виношує намір продати ртуть, яка є отруйною речовиною першого класу небезпеки.

«У ході перевірки отриманої інформації особу правопорушника було встановлено. Ним виявився 42-річний чоловік. Як з'ясували співробітники міліції, одесит дійсно підшукував покупця на заборонений товар. Тому, в ході проведення оперативних заходів, правоохоронці затримали його на гарячому - під час збуту 100 грамів отруйної речовини. За таку кількість ртуті зловмисник просив 10тисяч гривень. Крім цього, в гаражі зазначеного громадянина міліціонери провели санкціонований обшук, у ході якого виявили й вилучили колбу, заповнену ртуттю, загальною вагою близько 10 кг, скляну банку із залишками зазначеної рідини, а також гроші, отримані в результаті незаконної діяльності», - сказано в повідомленні.

Вилучену речовину відправлено на експертизу в Одеську державну прикордонну токсикологічну лабораторію Міністерства аграрної політики України, за цим фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 321 Кримінального кодексу України.

Від порушника законодавства отримані свідчення, його відпустили під особисте зобов'язання явки на першу вимогу слідчого.

Правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років, додаткові заходи для розкриття злочину тривають.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

25
Классические туфли мужские