Верховна Рада України підтримала в першому читанні законопроект про переатестацію держслужбовців та зміну процедури надання адміністративних послуг.

Як передає кореспондент Forum'у, за таке рішення на черговому засіданні парламенту проголосував 241 народний депутат.

Варто зазначити, що законопроект № 4322-а передбачає початок повної переатестації державних службовців контролюючих органів, силових структур, а також судової системи.

Законопроектом пропонується суттєво спростити процедуру надання адмінпослуг громадянам України. Зокрема, автори законопроекту ініціюють передачу повноважень у сфері надання адмінпослуг від держави до органів місцевої влади. Також передбачається, що після набуття документом чинності буде введено бездокументарне надання таких послуг.

Крім цього, автори хочуть виплачувати винагороди держслужбовцям, які швидко та якісно виконуватимуть свої функції. Втім, оскільки законопроект ухвалений тільки в першому читанні, окремі його положення можуть бути змінені або доповнені до другого читання.

Як повідомляв ForUm, раніше уряд запропонував провести повну переатестацію державних органів влади, прокуратури та правоохоронних органів до 1 вересня 2015 року.

Валентина Дудко, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом