Група міжнародних експертів розпочала роботу з вивчення обставин трагедії літака Malaysia Airlines.

Про це повідомляє прес-служба Глави держави.

«Президент Петро Порошенко розпорядився надати у розпорядження міжнародних експертів президентський літак, і вранці у понеділок 14 фахівців прибули в Харків, що дозволило їм без зволікання розпочати роботу», - сказано в повідомленні.

Також наголошується, що до Харкова вилетіли два літаки - спецлітак від Королівства Нідерланди з гуманітарною місією, на борту якого знаходиться спеціальне обладнання і труни, а також літак з сімома відповідними експертами.

«Експерти розглянули й обговорили фотоматеріали, які були відправлені електронною поштою. За результатами аналізу комісії було рекомендовано звернути увагу на конкретні деталі літака, виконати панорамне фотографування окремих частин повітряного судна», - сказано в повідомленні.

Прес-служба наголошує, що фахівці, які працюють на місці події, у першій половині дня 21 липня детально оглянули і задокументували уламки центроплана. Пізніше робота комісії була зосереджена на уламках кабіни пілотів.

Як повідомляв ForUm, 17 липня на території України розбився «Боїнг-777» Malaysian Airlines, що летів рейсом MH17 з Амстердама в Куала-Лумпур.

Лайнер упав в околицях села Грабове Шахтарського району Донецької області. На борту перебувало 283 пасажири та 15 членів екіпажу. Всі вони загинули.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом