Міністерство юстиції України ініціює усунення від виконання обов'язків глави Державної пенітенціарної служби Сергія Старенького на час розслідування втечі з в'язниці колишнього народного депутата Олександра Шепелєва, який підозрюється в організації умисного вбивства, привласненні та розтраті чужого майна та інших злочинах. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту.

Міністерство внутрішніх справ проводить операцію щодо розшуку Шепелєва.

Генеральна прокуратура почала розслідування цієї втечі. Зокрема, всі охоронці, які того дня охороняли затриманого, зараз дають свідчення в органах прокуратури.

«Звільнені з посад керівник СІЗО міста Києва та керівник медичної служби міста Києва. На час розслідування усунули від виконання обов'язків керівника пенітенціарної служби Києва», - наголошується в повідомленні.

«Крім того, Міністерство юстиції ініціюватиме усунення від виконання своїх обов'язків керівника пенітенціарної служби України, поки не будуть з'ясовані всі обставини втечі Олександра Шепелєва», - також повідомляє прес-служба Мін'юсту.

Нагадаємо, Шепелєв підозрюється у привласненні майна, службовій підробці, відмиванні доходів, організації вбивства.

У січні 2013 р. Шепелев був оголошений в міжнародний розшук за підозрою у привласненні майна банку «Родовід» в особливо великих розмірах та замаху на вбивство екс-акціонера «Родовід Банку» Сергія Дядечка.

На початку 2014 р. Шепелєв з дружиною був екстрадований з Угорщини до України.

27 березня Печерський районний суд заарештував Шепелєва.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

125