В Україні немає політичної волі на відновлення законності. Таку думку в коментарі кореспондентові Forum'у висловив політолог Артем Біденко.

«Питання покарання людей, які порушують закон, лежить в юридичній площині. Міліції потрібно діяти згідно із законом. Люди порушують закон і незалежно від того, хто вони, в якій партії мають нести відповідальність і покарання. Тут не може бути ніяких порад, брати Кримінально-процесуальний Кодекс і працювати», - сказав Біденко.

Але, експерт зазначає, що поки на це немає політичної волі.

«Прихильники Євромайдану, люди, які стояли на Майдані, не будуть вриватися в приміщення, бити людей, ламати апаратуру і т.д. Це явні порушники і міліція повинна діяти згідно із законом. Інша справа, що у міліції немає політичної волі так діяти. Політики бояться включати законність, як основний лейтмотив державності. Але рано чи пізно це доведеться зробити, адже зараз є бандитизм і божевільний розгул провокаторів. Є нормальні майданівці, а є провокатори, бандити. Поки не буде відновлена законність, це триватиме», - вважає він.

Нагадаємо, вчора 50 осіб у камуфляжній формі і балаклавах намагалися потрапити на з'їзд профспілки освіти і науки України, щоб висловити свої вимоги і претензії до його учасників.

За фактом подій біля готелю «Турист» слідчим відділом Дніпровського РУ ГУМВС України в місті Києві розпочато кримінальні провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України «Хуліганство» і ч. 2 ст. 345 КК України «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу». Розпочато досудове слідство.

Тетяна Григор'єва, ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

50
Классические туфли мужские