Поблизу державного кордону України зосереджено 16 тис. російських військовослужбовців, на території Криму - до 22 тис. військовослужбовців, і на території Придністров'я - до 3,5 тис. російських військових.

Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій на прес-конференції.

За його словами, «війська ЗС Росії, які зосереджені поблизу державного кордону України, налічують 16 тис. військовослужбовців, також на території Криму зосереджено до 22 тис. військовослужбовців, і на території Придністров'я до 3,5 тис. військовослужбовців, які готові перейти до більш активних дій».

«У нас є інформація, що 15 червня Збройні сили РФ у прикордонний з Україною район передислокували підрозділи 76-ї Псковської десантно-штурмової дивізії, а також 4 військово-транспортними літаками Іл-76 здійснено перекидання особового складу, близько 150 військовослужбовців та техніків», - сказав секретар РНБО. За його словами, вони перебувають за 20 км від України.

«Крім того, планується відправлення в прикордонні з Україною райони РФ батальйонів тактичної групи берегової оборони військ Північного флоту Міноборони Росії», - сказав Парубій.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко затвердив склад Ради національної безпеки та оборони.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

230