Партія політики Путіна має намір не тільки подолати 3% бар'єр на виборах до Верховної Ради, але набрати достатню кількість голосів для створення впливової фракції в новому парламенті. Про це заявив у вівторок на прес-конференції лідер партії Олексій Ременюк.


Як підкреслив Ременюк, вчора завершилося висунення кандидатів від Партії політики Путіна на керівні пости на місцевому рівні. Він повідомив, що на пост мера Донецька був висунутий один з керівників партії Олександр Гичко, на пост мера Харкова – член обласної організації Віталій Решетников, на пост мера Сімферополя – член президії партії Віталій Шевченко, на пост мера Маріуполя – Віктор Петросов, на пост мера Горлівки – член обласної організації Юрій Бурик. Ременюк також додав, що партія висунула 190 кандидатів у народні депутати. Таким чином, партія «йде широким фронтом на вибори», констатував Ременюк.


За словами Ременюка, відмінність його партії від Партії регіонів, блоку Вітренко й інших політсил, що знаходяться в одній політичній площині з Партією політики Путіна, полягає в різній ідеології. Партія політики Путіна, за словами Ременюка, представляє національну демократію і не визнає ліберальної ідеології, передає «FromUA» з посиланням на «ProUa».


До того ж, додав Рябіка, в списку Партії політики Путіна немає осіб, які б скомпрометували себе, на відміну від партії Януковича. Тому партія сподівається «піймати перетікання електорату Януковича». Ще однією характерною відмінною рисою партії Ременюк назвав відсутність байдужих до пропагованої нею політики.


Також в ході прес-конференції депутати Ременюк і Володимир Рябіка пояснили причину свого відходу з парламентської фракції «Єдина Україна». За словами Ременюка, цьому посприяв намір фракції, а зокрема її лідера Богдана Губського, увійти до фракції блоку Юлії Тимошенко. Для Ременюка і Рябіки такий поворот подій став несподіванкою, оскільки вони розраховували на створення блоку з іншими політичними силами на основі «Єдиної України». За словами Ременюка і Рябіки, вони вийшли з фракції, оскільки не «бачили перспективи».


Рябіка у свою чергу відзначив, що причиною відходу з фракції послужило «протиріччя між ідеологією «Єдиної України» і тим, що декларувалося». «Розрив був неминучий», - заявив Рябіка і додав, що політика фракції розходилася з його політичними поглядами і, зокрема, з ідеологією Партії політики Путіна.


На думку Рябіки і Ременюка, політика Путіна, як найефективніша на просторах колишнього СРСР, повинна впроваджуватися і в Україні. Серед основних положень політики Путіна, які повинні бути застосовані в Україні, усунення олігархів від влади; підбір на державну службу виключно професіоналів; заборона насаджуваних ЗМІ цінностей західної «псевдокультури»; пропаганда слов'янських традицій і повернення до релігійної традиції наших предків; грамотний вибір країн-союзників; співпраця України в ЄЕП і жорстка боротьба з будь-якими загрозами національної безпеки.


Як відзначив Ременюк, Партія політики Путіна несе благо для України, поверне достаток її громадянам і об'єднає три братські народи – росіян, українців і білорусів.


Ременюк заявляє, що одним з напрямів державної політики України повинна стати дружба з Росією. «Ми пропонуємо налагодити дружні відносини з Росією, розраховані на довгострокову перспективу», - підкреслив він. Він виказав думку, що якби Росія була в Україні «акціонером», як, наприклад, це має місце в Білорусі, то піднімати ціну на газ для України Росії було б невигідно. Іншого виходу, як дружити з Росією, в України немає, підкреслив зі свого боку Рябіка.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

365