Сінгапурські вчені запропонували замінити утилізацію харчових відходів їх переробкою з метою добування корисної енергії для освітлення будинків острівного міста-держави.

Відкриття вчених привернуло увагу підприємців, які виділили необхідні кошти для будівництва експериментального заводу, повідомляє газета "Стрейтс Таймс".

" Вага харчових відходів, що направляються на достатньо дорогу утилізацію, становить близько 1 тисячі 400 тонн щодня. При цьому варто враховувати і витрати на транспортування сміття, які в умовах зростання світових цін на паливо значно підвищують витрати на очищення міста. Саме ці обставини і вплинули на напрям досліджень групи вчених нашого університету", - розповів в інтерв'ю газеті ад'юнкт-професор Технологічного Університету Ван Цзинь-Юань (Wang Jing-Yuan), який керує роботою групи місцевих ентузіастів, передає РІА «Новини».

За його словами, в результаті проведених експериментів учені знайшли спосіб видобування "біологічного газу", який в результаті певних процедур може бути використаний, у тому числі, і для видобування електроенергії.

" Це відкриття є першим кроком на шляху створення справді безмежного запасу альтернативної енергії", - сказав професор.

" Як тільки перший експериментальний завод почне роботу з видобування корисної енергії в промислових масштабах, ми продовжимо дослідження ще в одному напрямі - пошуку шляхів створення автомобільного двигуна, що працює на продуктах горіння екологічно чистого "біологічного газу", - відзначив сінгапурський вчений.

Потужності нині діючих заводів з переробки харчових відходів також можуть бути використані на користь місцевої промисловості, додав співрозмовник видання.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

377