Сьогодні у Верховній Раді прозвучала традиційна промова з традиційно суперечливими і нечіткими сигналами. Про це, як повідомив ForUm’у в прес-службі Партії регіонів, заявив лідер партії Віктор Янукович, коментуючи звернення Президента України до парламенту.

«Звернення Президента до Верховної Ради України у зв'язку з посланням «Про внутрішнє і зовнішнє становище України в 2005 році» в черговий раз підтвердило, що глава держави і політичні сили, які його підтримують, не можуть запропонувати суспільству реальні шляхи виходу з глибокої економічної і політичної кризи, в яку вони завели Україну за рік перебування при владі», - відзначив він.

«Очікувалося, що Президент зробить, як мінімум, дві речі: дасть ґрунтовний аналіз поточної ситуації і представить своє бачення подолання кризових явищ. Максимум очікувань зводився до того, що парламенту і суспільству будуть запропоновані принципово нові ідеї, здатні об'єднати основні політичні сили з метою досягнення довгожданої згоди. На жаль, цього не відбулося», - сказав Янукович.

«В реальності ми почули традиційну промову з традиційно суперечливими і нечіткими сигналами. Про будь-який глибоко продуманий план дій на найближчу і середньострокову перспективу говорити не доводиться. Натомість документа, який став би керівництвом до дії для чинної влади і предметом серйозних роздумів для опозиційних сил, суспільство почуло добре знайомі реляції про досягнення нової влади», - відзначив лідер Партії регіонів.

«З звернення витікає, що народ України став жити краще, що ніяких криз протягом останнього року не було, що внутрішня і зовнішня політика нашої держави забезпечили успішне просування на шляху соціально-економічного прогресу. Президент стверджує, що 2005 рік був роком «початку якісної перебудови економіки». За його словами, нова влада зуміла «зробити найважливіше - поставити економіку на службу кожному українцю». Очевидно, що такі заяви навіть важко коментувати», - заявив Янукович.

«Думаю, мільйони українців, які в результаті провальної політики влади переживають сьогодні справжній шок, дотримуються іншої думки, ніж Президент. В якому положенні ми сьогодні опинилися, і що нас чекає у випадку, якщо все залишиться по-старому, більшості українців пояснювати не потрібно. Так само не потрібні їм заклики реалізувати якісь ефемерні «глобальні проекти», мета яких - «запропонувати миру високі духовні цінності, нові зразки демократичної культури і міждержавного діалогу». Навряд чи цивілізований світ чекає від України саме цього. Думаю, це та мета і завдання, які більше потрібні нам, а не світовій спільноті. У свою чергу світ хоче вірити і сподіватися, що Україна не перетвориться на джерело економічної і політичної нестабільності, які при нинішній владі вже стали фактом», - сказав він.

«Аналіз звернення Президента ще раз показав, що ця влада не в змозі запропонувати суспільству нічого, окрім замовчання справжніх причин існуючої напруги і пропозицій провести ревізію політреформи. В цій ситуації ми, Партія регіонів, пропонуємо народу України не голослівні гасла, а чітку антикризову програму, стратегію економічного розвитку, наш економічний план для держави на найближчий рік і на подальшу перспективу. Суть програми буде оприлюднена 14 лютого. І ми запросимо до її обговорення широкі громадські кола», - підкреслив лідер Партії регіонів.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

315