Заборона на використання стільникових телефонів у лікарнях приносить більше шкоди, ніж користі. До такого висновку прийшли ад'юнкт-професор Кіт Раскін і його колеги з кафедри анестезіології та і нейрохірургії Єльського університету.
Дослідники опитали 4018 учасників конференції Американського товариства анестезіологів про засоби зв'язку, якими вони користуються на роботі. Більшість — 65% — повідомили про пейджери як первинний спосіб комунікацій, при цьому 40% з них визнали існування затримок при встановленні контакту, що заважають роботі.
В той же час з числа медиків, що ігнорують заборону і користуються мобільниками (таких набралося 17%), про затримки повідомив 31%, пише «Мембрана».
Виходячи з цих даних, Раскін стверджує, що своєчасний і надійний зв'язок може зменшити кількість лікарських помилок і взагалі — піде на користь як лікарям, так і пацієнтам.
Тим паче, що електромагнітне "втручання" стільникових у функціонування медичного обладнання, за словами Раскіна, давно відійшло в минуле. З сучасними апаратами ризик впливу мобільників на апаратуру становить 2,4% проти 14,9-процентної ймовірності лікарської помилки через неефективні засоби зв'язку.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом