Президент України Віктор Ющенко заявляє, що в 2006 році будуть впроваджені реформи медицини, освіти, судова реформа і програма розвитку села.
Про це Президент заявив учора в своєму телевізійному зверненні з нагоди річниці його інавгурації.
“2006 рік – це рік упровадження національних реформ. Йдеться про сфери, важливі для кожного, – медицину, освіту, село, судову реформу”, - зокрема, сказав Ющенко.
За його словами, програма «Здоров'я нації» повинна забезпечити кожній людині гарантований перелік безкоштовних медичних послуг, також буде відновлено базову систему охорони здоров'я в селі. “Відповідальність за здоров'я нації, інвестиції в охорону здоров'я я розглядаю як внесок у розвиток економіки і боротьбу з бідністю”, - заявив Ющенко, нагадавши, що він бере під свою опіку впровадження національних програм боротьби з раком, туберкульозом, ВІЛ/СНІДом, хворобами серця і крові.
Другою програмою він назвав модернізацію системи освіти. “Настав час «економіки знань», коли інтелектуальні ресурси приносять країні значно більше прибутків, ніж природні”, - відзначив Ющенко, підкресливши, що завдання влади - забезпечити доступність і якість освіти. “Ми повернемо пошану вчителю, дамо йому гідну зарплату, сучасне робоче місце. Ми викоренимо корупцію в системі освіти шляхом впровадження незалежного тестування у вузах”, - пообіцяв глава держави, передає «УНІАН».
Програма розвитку села, за словами Ющенка, створить сприятливі умови для аграрного сектора. Зокрема, йдеться про підтримку фермера, кредитування сільського господарства і будівництво житла, застосування сучасних технологій, впровадження соціальних програм, які стимулюватимуть повернення молоді в село.
Наступним і одним з найголовніших завдань влади Ющенко назвав диверсифікацію українського енергоринку і впровадження програми енергозбереження. “Щоб забезпечити енергетичну незалежність країни, ми плануємо протягом року знизити енергоспоживання мінімум на 10 відсотків” , - відзначив Президент.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом