Державна комісія з цінних паперів і фондового ринку (ДКЦПФР) скасувала рішення про публікацію регулярної і особливої інформації емітентами в єдиному друкованому виданні, оскільки Мін’юст України відмовив в його реєстрації. Експерти частково підтримують орган юстиції і вказують, що таких видань повинно бути декілька, але не більше двох-трьох.
Рішення "Про офіційні друковані видання ДКЦПФР" було ухвалене ще 15 листопада минулого року. Документ вказував, що емітентам необхідно публікувати регулярну і особливу інформацію в єдиному друкованому виданні. Для набуття юридичної сили документу потрібно було пройти реєстрацію в Мін’юсті, але там вважають, що рішення ДКЦПФР про офіційні друковані видання не відповідає вимогам до держреєстрації нормативних актів міністерств та інших органів виконавчої влади, повідомляє «ЛІГА».
Комісію не дуже засмутила позиція Мін’юсту. Більше того, на сьогодні вона її повністю поділяє. Представники ДКЦПФР розказали, що анульований документ насправді не відповідав законодавству, оскільки існує Положення про офіційні друковані видання ДКЦПФР.
Натепер у ДКЦПФР є чотири офіційні видання, в яких емітенти на власний розсуд можуть публікувати регулярну і особливу інформацію. До них відносяться: "Вісник. Цінні папери", "Бюлетень. Цінні папери", "Дивіденди-інформ" і "Економіка+".
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом