Внаслідок заворушень і терактів у східних областях України загинула 181 людина, 293 отримали поранення.
Про це сьогодні на брифінгу з нагоди 100 днів з моменту призначення на посаду повідомив в.о. генерального прокурора України Олег Махніцький.
За його словами, із 181 вбитого 59 - військовослужбовці, повідомляє «УНІАН».
Як зазначив Махніцький, також з початку заворушень на сході терористами було викрадено більше 220 людей, 12 з яких - іноземці.
За фактами диверсій, терористичних актів, масових заворушень, закликів до повалення конституційного ладу в Україні та порушення її територіальної цілісності відкрито 765 кримінальних проваджень, 412 особам оголошено про підозру.
Нагадаємо, 15 квітня на півночі Донецької області почалася антитерористична операція.
2 травня в районі Слов'янська та Краматорська силами підрозділів МВС, Нацгвардії та армії почалася активна фаза антитерористичної операції, яка була припинена напередодні і в день президентських виборів 25 травня.
26 травня АТО знову перейшла в активну фазу.
