У справі «законів 16 січня» допитані всі народні депутати, які відвідують парламент. Про це в ефірі «5 каналу» повідомив в.о. генерального прокурора Олег Махніцький.

«У справі «диктаторських» законів, ухвалених 16 січня, допитані всі народні депутати, які відвідують парламент», - сказав він.

За його словами, йдеться не тільки про двох народних депутатів - Володимира Олійника та Ігоря Калетніка, щодо яких уже є провадження.

«Ми говоримо про всіх, був єдиний умисел. Власне, я спрямовую слідчих на те, щоб вони не обмежувалися лише самим голосуванням», - зазначив в.о. генпрокурора.

Він наголосив, що потрібно з'ясувати, хто ці законопроекти готував. «Їх готували ще якісь депутати, а також з Адміністрації Президента, відомо хто», - заявив Олег Махніцький.

В.о. генпрокурора також розповів, що для проведення допиту нардепів, керівництво ВР дозволило слідчим перебувати в парламенті. «Допитані майже всі народні депутати. Сьогодні усіх важко допитати, оскільки на сесію збирається 200 з гаком людей», - підсумував Олег Махніцький.

Нагадаємо, головним слідчим управлінням Генеральної прокуратури розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно колишнього першого заступника голови Верховної Ради України Ігоря Калетніка та народного депутата України Володимира Олійника за фактом фальсифікації підрахунку голосів під час пленарного засідання парламенту, яке відбулося 16 січня 2014 року.

Як відомо, народні депутати 16 січня підняттям рук, без обговорення ухвалили 11 законів та 1 постанову.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1560 грн.
237