Суспiльство

Командування: На озброєнні Нацгвардії немає розривних куль

Національна гвардія України не використовує і не має на озброєнні набоїв з розривними кулями, повідомляє прес-служба відомства.

«У ЗМІ з'явилися повідомлення про те, що військовослужбовці Нацгвардії України нібито використовують проти мирного населення на сході України набої з розривними кулями. Командування категорично спростовує цю інформацію», - йдеться в повідомленні.

«Військовослужбовці Нацгвардії ніколи не використовували вогнепальної зброї проти мирного населення», - підкреслили в прес-службі.

Крім того, на озброєнні Нацгвардії немає боєприпасів з кулями розривної дії.

У відомстві нагадали, що Гаазька конференція заборонила використання деяких видів боєприпасів проти живої сили, у тому числі вибухових, отруйних та експансивних куль.

Нацгвардія просить представників ЗМІ користуватися офіційними джерелами інформації.

Раніше ЗМІ повідомляли, що Нацгвардія застосувала розривні кулі, обстрілюючи населений пункт Рубіжне під Луганськом.