«Але це, якщо платити постійно впродовж року. За наявності лічильників та оплати виключно в опалювальний сезон сума буде подвійною. Зрозуміло, що в цей момент значно зросте кількість людей, яким передбачені будуть субсидії, а відповідно, база програми «Турбота» поповниться новими прізвищами. Тільки от проблема в тому, що гроші на «Турботу», за якою матеріальну допомогу отримує більше 600 000 киян, закінчаться разом із грошима на муніципальні надбавки» - підкреслює Крамаренко.
За словами заступника Бондаренка, гроші закінчаться днями, і з червня місто припинить платити муніципальні надбавки бюджетникам.
«Працівники бюджетних установ - учителі, лікарі, бібліотекарі - вже не перший рік отримують 20% надбавку до зарплати з бюджету міста. Цього року, коли катастрофічно не вистачало грошей, питання стояло про те, чи зможемо ми взагалі ці надбавки платити. Мобілізували всі ресурси, але вистачало все одно лише на 10%. Однак керівництво міста (глава КМДА Володимир Бондаренко) з політичних причин прийняв рішення не гнівити електорат і платити, як і раніше, 20%, а потім щось вирішувати. Гроші закінчаться днями, і з червня місто припинить платити муніципальні надбавки бюджетникам», - пише Крамаренко.
Єдиний вихід, на думку заступника глави КМДА, - це проведення одразу після виборів термінової сесії Київради, але й тут багато нюансів.
«Новому керівництву міста, яке прийде після виборів, треба буде терміново провести сесію Київради, а до цього моменту ще й знайти мінімум 445 млн гривень. У міста таких резервів немає, доведеться просити у центрального бюджету, але й там поки все сумно» - резюмує Крамаренко.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом