У зв'язку зі сформованою ситуацією у Криму в сезон літнього відпочинку туристичний потік буде переспрямований у Приазов'я. Про це під час зустрічі з транспортниками Запорізької області та керівництвом регіону заявив міністр інфраструктури Максим Бурбак, повідомляє прес-служба відомства.
«Цього року в Приазов'я очікується переспрямування значного туристичного потоку в сезон літнього відпочинку у зв'язку із ситуацією на Кримському півострові», - сказав міністр.
За його словами, над цим зараз працюють залізничники.
«Укрзалізницею вже розробляється сітка нових маршрутів. Зокрема планується запустити рейковий автобус для перевезення пасажирів на відпочинок у Бердянськ», - сказав він.
Міністр зазначив, що нашим громадянам є, де відпочити влітку в Україні, а транспортники в свою чергу створять належні умови для забезпечення попиту на ці пасажирські перевезення.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом