Відновлена робота структурних підрозділів ПАТ «Краснодонвугілля» знову під загрозою. Про це в п'ятницю, 25 квітня, повідомляє з місця подій кореспондент місцевого ЗМІ.

«На дорогах міста і під'їздах до шахт невідомі групи осіб сформували блокпости, які не пропускають робочі автобуси. При цьому вони провокують шахтарів, аж до погроз. Що примітно, на постах стоять журналісти виключно російських каналів. Українські ЗМІ туди категорично не пускають», - інформують ЗМІ.

Джерела на шахтах оцінюють ймовірність виходу гірників на другу і третю зміну, як вкрай низьку.

На площі біля адміністративної будівлі ПАТ «Краснодонвугілля» також орудують провокатори, зазначили в прес-службі підприємства. З самого ранку група невідомих людей закликала шахтарів, які протестують, вшанувати хвилиною мовчання пам'ять загиблих у Слов'янську. В мікрофон провокатори казали: «Там хлопці за нас стояли і загинули», повідомляє «РБК-Україна».

«Також невідомі виступили із закликом до гірників поїхати до управління СБУ в Луганській області. На ці заклики шахтарі не пішли і попросили провокаторів залишити площу. Члени ініціативної групи шахтарського колективу нагадали мітингувальникам, що вони переслідують виключно економічні цілі і попросили не піддаватися на провокації», - повідомили в ПАТ «Краснодонвугілля».

Нагадаємо, що станом на ранок, 25 квітня, співробітники ПАТ «Краснодонвугілля», що працюють у першу зміну, змогли потрапити на свої робочі місця. Відновлено видобуток на дев'яти з одинадцяти очисних вибоїв. Всього до виконання своїх посадових обов'язків стало понад 2100 осіб.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

216