Лідера кримськотатарського народу, народного депутата України Мустафу Джемілєва не пускали в Крим.
Як повідомила «Крым.Реалиям» помічник депутата Ліля Муслімова, машину, в якій Мустафа Джемілєв, голова Меджлісу Рефат Чубаров та його заступник Аслан Омер Киримли прямували з Києва на півострів, зупинили на адміністративному кордоні Криму з материком.
За словами Муслімової, на блокпості машину не пропускали, мотивуючи тим, що нібито Джемілєв перебуває в списку «нев'їзних» громадян у Крим.
При цьому понад 30 машин з кримськотатарськими національними та українськими прапорами перебували на межі Криму з Україною в очікуванні лідерів кримських татар.

За даними Муслімової, Джемільов і Чубаров перебували на кордоні більше 40 хвилин. Рішення впустити автомобіль з лідерами кримських татар було прийнято лише після тривалих з'ясувань ситуації в телефонному режимі. Зрештою особи, які контролювали адміністративно-територіальну межу Криму з Україною, передали паспорти Мустафі Джемілєву і Рефату Чубарову, побажавши щасливої дороги.
