Нинішня парламентська коаліція - дуже крихка, і президентські вибори, природно, впливають на неї. Про це в коментарі кореспонденту Forum'у заявив народний депутат від ВО «Батьківщина» Андрій Шевченко.

«Звичайно, президентські вибори - ризик для коаліції. Завжди будь-які вибори не йдуть на користь парламенту, а тим більше такому парламенту, де коаліція настільки крихка», - сказав він.

Шевченко вважає, що депутати повинні розуміти, наскільки непростими є нинішні президентські вибори. «Мова йде не про змагання кандидатів, а про порятунок країни, і цей парламент може врятувати тільки розуміння, що працювати треба не на виборчу кампанію, а на порятунок країни», - підкреслив він.

При цьому парламентарій переконаний, що вибори 25 травня відбудуться. «Сьогодні не провести вибори - це ще ближче підштовхнути країну до прірви», - сказав він.

Крім того, Шевченко вважає, що після президентських виборів мають відбутися вибори до Верховної Ради. «Україна точно заслуговує на кращий парламент, а зараз як ніколи відчувається, що цей парламент, у цьому складі, не встигає за країною, не відповідає настроям у країні. Тому я сподіваюся, що відразу ж після президентських виборів буде рішення про парламентські, які пройдуть за зміненою виборчою системою, за відкритими партійними списками, коли громадяни голосуватимуть і за партію, і за конкретну людину, представника цієї партії», - підсумував депутат.


Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1560 грн.
146