Вчора, 9 квітня, співробітники Служби безпеки України спільно зі слідчими МВС затримали держслужбовця Державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» під час отримання 28 тисяч доларів США хабара, повідомляє прес-центр СБУ.

Співробітник держустанови отримав гроші від представника однієї з мереж автозаправних станцій за дозвіл на розміщення автозаправок на автомобільних дорогах загальнодержавного значення.

СБУ затримала службовця у центрі Києва в його автомобілі відразу після отримання ним усієї суми «винагороди». Крім цього, в ході санкціонованого огляду автомобіля представника мережі, який давав хабар, правоохоронці виявили ще 61 тис. доларів США. Зараз перевіряється інформація про те, що ці гроші призначалися посадовим особам інших державних установ та організацій, які надають дозвільні документи на розміщення автозаправних станцій та об'єктів сервісу на автомобільних дорогах.

У рамках кримінального провадження, внесеного до ЄРДР прокуратурою Києва за ч.3 ст.368 (одержання неправомірної винагороди) Кримінального кодексу України, СБУ здійснює невідкладні слідчі дії щодо встановлення інших фактів хабарництва у цій справі.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/лето
1299 грн.
500