У Чернігові учень 11-го класу вбив учительку-пенсіонерку, повідомляє відділ зв'язків з громадськістю облуправління МВС.

За даними міліції, підліток, який ходив до вчительки української мови на додаткові заняття, у ході конфлікту вбив жінку молотком. Згодом він сам зателефонував у чергову частину і здався.

 
 
«Учень випускного класу однієї зі шкіл Чернігова відвідував додаткові заняття на дому у вчительки-пенсіонерки. Одного разу він прийшов не сам, а з подружкою. Жінка мала необережність висловити своє несхвалення вибором юнака. За словами хлопця, це неабияк образило його, і він вирішив помститися»,- йдеться в повідомленні.
Наступного разу учень прийшов на заняття з молотком, яким завдав учительці близько двадцяти ударів по голові. Потім обшукав квартиру жертви, забрав 130 гривень і пішов.

Ввечері до жінки прийшли родичі, які не могли до неї додзвонитися.

Побачивши кров і бездиханне тіло, вони викликали міліцію.

За словами начальника УМВС України в Чернігівській області Олега Демченка, правоохоронцям практично одразу вдалося встановити особу підозрюваного, вживалися заходи до його затримання.

Однак юнак сам зателефонував у міліцію і здався. Стосовно нього відкрито кримінальне провадження за пунктом 6 частини 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство з корисливих мотивів) - карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Варто зазначити, що підліток уже мав проблеми із законом - на нього складено адміністративний протокол за незаконне зберігання наркотиків. Складався протокол і на його матір за статтею 184 КУпАП (невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей).

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
1499 грн.
984