Українські військовослужбовці перебуватимуть в Криму до прийняття рішення відповідно до ситуації. Про це на брифінгу повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема, відповідаючи на запитання журналістів.

«Що буде з військовими - ми щодня над цим думаємо. Крим був, є і буде територією України. Всі люди, які там проживають, служать, отримуватимуть заробітну плату, пенсії, носитимуть український паспорт», - сказав Ярема.

За його словами, найголовнішим є і залишається життя кожної людини, і тому «в кожній конкретній ситуації ми прийматимемо рішення, чи залишати їх там, чи допомогти, чи дати можливість відійти», повідомляє «УНІАН».

На уточнююче запитання, як діятимуть військовослужбовці у разі примусової евакуації, Ярема відповів: «Якщо вони в примусовому порядку будуть евакуюватися, вони повинні реагувати згідно зі своїми статутами».

«Ми не хочемо війни. Але й самостійно ми звідти не підемо. Це наша територія. Ми будемо далі думати, працювати, вести переговори, щоб там люди не постраждали», - запевнив Ярема.

Нагадаємо, 96,77% жителів Автономної Республіки Крим, які взяли 16 березня участь у референдумі про статус регіону, за підсумками опрацювання 100% бюлетенів, підтримали приєднання півострова до Росії як суб'єкта РФ.

17 березня Верховна Рада проголосила Крим незалежною державою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

916