Українські військовослужбовці перебуватимуть в Криму до прийняття рішення відповідно до ситуації. Про це на брифінгу повідомив перший віце-прем'єр-міністр України Віталій Ярема, відповідаючи на запитання журналістів.

«Що буде з військовими - ми щодня над цим думаємо. Крим був, є і буде територією України. Всі люди, які там проживають, служать, отримуватимуть заробітну плату, пенсії, носитимуть український паспорт», - сказав Ярема.

За його словами, найголовнішим є і залишається життя кожної людини, і тому «в кожній конкретній ситуації ми прийматимемо рішення, чи залишати їх там, чи допомогти, чи дати можливість відійти», повідомляє «УНІАН».

На уточнююче запитання, як діятимуть військовослужбовці у разі примусової евакуації, Ярема відповів: «Якщо вони в примусовому порядку будуть евакуюватися, вони повинні реагувати згідно зі своїми статутами».

«Ми не хочемо війни. Але й самостійно ми звідти не підемо. Це наша територія. Ми будемо далі думати, працювати, вести переговори, щоб там люди не постраждали», - запевнив Ярема.

Нагадаємо, 96,77% жителів Автономної Республіки Крим, які взяли 16 березня участь у референдумі про статус регіону, за підсумками опрацювання 100% бюлетенів, підтримали приєднання півострова до Росії як суб'єкта РФ.

17 березня Верховна Рада проголосила Крим незалежною державою.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

лето
1114 грн.
917