Біатлоністи принесли Україні ще дві медалі на Паралімпіаді у Сочі.

Зокрема, в чоловічій біатлонній гонці на 12,5 км для спортсменів з порушенням зору, золоту медаль завоював українець Віталій Лук'яненко.

Ця нагорода стала третьою золотою для збірної України на змаганнях у Сочі.

Лук'яненко ідеально відстріляв на вогневих рубежах, що й стало запорукою його успіху. Українець подолав дистанцію за 31 хвилину 4,0 секунди. На 10,3 секунди від нього відстав росіянин Микола Полухін, здійснив один промах на вогневому рубежі, третім фінішував Василь Шапцибой з Білорусі - чотири промахи і 55 секунд відставання.

Зазначимо, що для Лук'яненка це вже друга золота нагорода в Сочі. Раніше він виграв у змаганнях на дистанції 7,5 км, повідомляє «УНІАН».

Також у жіночій біатлонній гонці на 10 км для спортсменів з порушенням зору, бронзову медаль завоювала українка Оксана Шишкова.

У цій дисципліні брали участь всього 4 спортсменки - по 2 з України та Росії.

Як мінімум одна медаль за підсумками гонки збірної України була гарантована заздалегідь. Єдиною умовою було просто доїхати до фінішу. І цією медаллю стала бронзова нагорода.

Таким чином на рахунку збірної України тепер 11 нагород: 3 «золота», 3 «срібла» і 5 «бронз».

Зимові Паралімпійські ігри проходять в Сочі з 7 по 16 березня.