Всі чотири українські клуби припинили боротьбу в Лізі Європи УЄФА на стадії 1/16 фіналу.

Дніпропетровський «Дніпро» після мінімальної домашньої перемоги над англійським «Тоттенхемом» з рахунком 1:0 програв у Лондоні 1:3.

На 47-й хвилині Роман Зозуля відкрив рахунок. Незабаром «шпори» вирівняли становище після голу Крістіана Еріксена. На 63-й хвилині «Дніпро» залишився в меншості після вилучення Зозулі. Через дві хвилини Еммануель Адебайор вивів «Челсі» вперед, а ще через чотири хвилини зміцнив перевагу господарів поля до необхідного результату.

Київське «Динамо» після поразки від «Валенсії» на «своєму» полі на Кіпрі тиждень тому з рахунком 0:2 зіграло з іспанцями у повторній зустрічі в нульову нічию, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Одеський «Чорноморець», зігравши вдома з французьким «Ліоном» внічию 0:0, мінімально поступився в гостях. Єдиний гол у матчі на 80-й хвилині провів Олександр Ляказетт. За чотири хвилини до цього з поля був вилучений гравець української команди Євген Зубейко.

Раніше вибув з Ліги Європи і донецький «Шахтар», поступившись у двоматчевій дуелі чеській «Вікторії».