Міністерство інфраструктури ініціюватиме посилення відповідальності водіїв за порушення правил перетину залізничних переїздів та встановлення там відеокамер.

Про це заявив в.о. міністра інфраструктури Володимир Козак, інформує прес-служба відомства.

«Під час зустрічі з в.о. віце-прем'єр-міністра Олександром Вілкулом я запропоную посилити відповідальність водіїв при перетині залізничного полотна й ініціюватиму встановлення на кошти залізничників відеокамер, які фіксуватимуть роботу переїздів. Я пропонуватиму внести зміни в законодавство, щоб на основі цих записів камер можна було визначати винних у порушенні правил перетину залізничних переїздів», - сказав Козак, підкресливши, що найчастіше дорожньо-транспортні пригоди відбуваються саме через людський фактор. Як один із прикладів в.о. міністра навів зіткнення маршрутки і поїзда в Сумській області.

Він також зазначив, що залізничники постійно проводять роботу щодо модернізації переїздів та їх обладнання, зокрема пристроїв сигналізації. «А переїзди з інтенсивним рухом транспорту ще й охороняються. Щоб позбутися переїздів, яких в Україні близько 5 тисяч, тобто побудувати різнорівневі розв'язки, необхідні десятки мільярдів гривень і не один рік», - підкреслив в.о. міністра інфраструктури.

Нагадаємо, внаслідок зіткнення мікроавтобуса з потягом у Сумській області загинуло 12 осіб. Повідомлялося, що водій маршрутного автобуса проігнорував заборонні показники сигналізації і спровокував зіткнення з потягом на залізничному переїзді.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
2720 грн.
150