Народні депутати ВО «Батьківщина» перевіряють на справжність лист Юлії Тимошенко до опозиції із закликом відмовитися від вимоги повернення до Конституції в редакції 2004 року..Про це в коментарі Forum'у сказав народний депутат України від ВО «Батьківщина» Володимир Бондаренко.

«Канал зв'язку з Юлією Володимирівною у нас був тільки один. Він, як мінімум, викликає певні питання. Зокрема, лист від 30 січня був оприлюднений через декілька днів, за 15 хвилин до початку засідання ВРУ. Сьогодні Андрій Кожем'якін перебуває в Харкові. Очевидно, буде розмова щодо цього питання, яка потім буде розголошена. І якщо це її лист, то там є багато раціональних речей, але є й такі,що потребують дискусії. Дивно виглядають деякі позиції цього листа, що суперечать один одному», - сказав він.

Крім того, Бондаренко зазначив, що поки справжність листа не підтверджена у ВО «Батьківщина» до нього ставляться як до певних маніпуляцій. «Можна взяти кілька різних листів і скомбінувати один великий, що виглядає щонайменше дивно. Приїде Кожем'якін, і якщо з'ясується, що це реальний документ - фракція реагуватиме однозначно на користь позиції Юлії Тимошенко», - резюмував він.

Як повідомлялося раніше, екс-прем'єр Юлія Тимошенко вимагає від фракції «Батьківщина» відмовитися від повернення Конституції 2004 року.

Відповідного листа прочитав на засіданні фракції захисник екс-прем'єра Сергій Власенко, повідомляють джерела «Української правди».

Також Тимошенко вимагає вийти із усіх переговорів з Віктором Януковичем і не погоджуватися на будь-які конфігурації уряду за участю опозиції.

За даними джерела, Тимошенко просила не розповідати про суть листа пресі.

Юлія Артамощенко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

255