Основною версією вбивства активіста Майдану Сергія Нігояна слідство вважає провокацію з метою розпалювання конфлікту. Про це, як передає кореспондент Forum'у, під час прес-конференції заявив перший заступник начальника Головного слідчого управління МВС Віталій Сакал.

«На сьогодні є кілька версій (вбивства. - Ред.), але основною є вбивство особи з числа учасників заворушень з метою провокування ескалації конфлікту», - сказав він.

За його словами, на сьогодні справу передано з Печерського райуправління міліції в Головне слідче управління МВС.

Сакал підкреслив, що слідчі досі не можуть встановити точне місце вбивства активіста. «На наші неодноразові звернення ніхто не надав нам інформації про це. Тому це ускладнює хід розслідування. Ми не припиняємо слідчі дії. З'явилися свідки, які дають свідчення про те, що близько 5 ранку 22 січня чули постріли як на першому рубежі протистояння, так і всередині натовпу», - розповів він.

Також Сакал повідомив, що Нігояна було убито пострілом з гладкоствольної зброї калібру 8 мм.

Як раніше повідомляв ForUm, протистояння між протестувальниками та правоохоронцями на вулиці Грушевського у Києві тривають з 19 січня.

Причиною смерті двох мітингувальників - 20-річного жителя Дніпропетровської області Сергія Нігояна та 25-річного громадянина Республіки Білорусь Михайла Жизневського - стали вогнепальні поранення.

Валентина Дудко,

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

весна/осень
1347 грн.
153