25-30 автомобілів з активістами протягом ночі їздили Києвом, нападали на хостели і вивозили людей, які там проживали, у «штаб» в Будинку Профспілок України, повідомляють у прес-службі Міністерства внутрішніх справ.

Свої дії представники «автомайдану» мотивували необхідністю пошуку та затримання громадян, яких активісти ідентифікували у якості так званих «тітушок» - хлопців спортивної зовнішності.

Представники «автомайдану» за ніч встигли навідатися в кілька хостелів у трьох районах Києва: Подільському, Печерському та Шевченківському.

Агресивно налаштовані невідомі люди в масках і камуфляжній формі били вікна і майно в столичних готелях, вибивали двері і влаштовували бійки. Ці дії слідчі кваліфікували згідно з чинним законодавством - відкрито кримінальні провадження за ч.2 ст.296 «Хуліганство» Кримінального кодексу України.

Крім того, в Шевченківське райуправління столичної міліції із заявами про протиправні дії в готелях на території району звернулися 46 громадян. Вони повідомили про побиття, насильницькі дії з боку невідомих, які примусово вивозили людей в «штаб» в Будинку Профспілок України.

За цими фактами слідчим відділом Шевченківського РУ ГУМВС України в м. Києві відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 146 Кримінального кодексу України (незаконне позбавлення волі або викрадення людини). 

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

606