На Європейській площі в Києві радикальна організація «Правий сектор» провокує сутички з міліцією, повідомляє Управління зі зв'язків з громадськістю Міністерства внутрішніх справ України.

В гучномовці правоохоронці закликають мітингувальників дотримуватися громадського порядку і не піддаватися на провокації.

В міліції в черговий раз попередили, що радикальні сили можуть використовувати вогнепальну зброю, і попросили громадян утриматися від участі в акціях протесту.

Нагадаємо, внаслідок зіткнень на вулиці Грушевського загинули дві людини. 
Губернатор Донецької області закликає =зупинити= розгул насильства
Розгул насильства повинен бути зупинений, а прийняті закони повинні працювати. Про це на сьогоднішній позачерговій сесії Донецької обласної ради заявив губернатор Андрій Шишацький, повідомляє управління інформаційної політики та з питань преси Донецької облдержадміністрації.

Голова області констатував, що наслідком Майдану стала агресія і некерований натовп екстремістів, які не знають, проти чого і проти кого вони воюють.

«Розгул насильства повинен бути зупинений. Прийняті Верховною Радою закони - рішучий крок на шляху врегулювання ситуації. Дії влади спрямовані на відновлення миру і стабільності в країні», - заявив Шишацький, звертаючись до депутатів.

Він зазначив, що потрібно зберегти єдину стабільну сильну Україну для наших дітей, для їхнього майбутнього.

«Ми хочемо жити в нормальній країні, ми хочемо працювати і ми проти законів хаосу. Що ми залишимо нашим дітям: правову державу або ми залишимо державу, в якій все вирішується на вулиці?» - сказав губернатор.

Шишацький підтримав прийняте Донецькою обласною радою звернення до Президента України щодо суспільно-політичної ситуації в країні.

ForUm

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

зима
2292 грн.
171