У Харкові в Московському районі під час пожежі в дев'ятиповерховому житловому будинку врятовано 10 осіб, з них 5 дітей. Про це повідомляє ДСНС Харкова.
Згідно з повідомленням, на першому поверсі горів електричний щит, розташований в окремому технічному приміщенні. Унаслідок горіння полімерних матеріалів щитової виділилося багато токсичного диму, який швидко поширився по поверху, сходовій клітці і вентиляційних каналах. Далі дим поширився на верхні поверхи. Настала загроза життю мешканців будинку.
Після прибуття на місце виклику підрозділів ДСНС, керівник гасіння пожежі негайно віддав наказ рятувати людей. У результаті проведення оперативних дій рятувальники допомогли вийти з небезпечної задимленої зони п'ятьом дорослим і п'ятьом дітям (двоє з них 2008, 2011 років народження, трьох немовлят 2013 р. народження - винесли на руках).
Крім того, з верхніх поверхів було евакуйовано 20 мешканців будинку.
Площа пожежі склала 6 кв.м. За попередніми даними, причиною пожежі стало коротке замикання електричної мережі.
Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом