Кабінет Міністрів направив 602 млн 292,3 тис. грн з резервного фонду на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит» (Київ), реконструкцію та розширення Національного інституту раку.

Це визначено розпорядженням уряду від 25 грудня № 928 «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених Міністерству фінансів на 2013 рік, та внесення змін до деяких актів Кабінету міністрів України»

Як повідомлялося, прем'єр-міністр Микола Азаров 19 березня 2013 року заявив, що новий корпус дитячої лікарні «Охматдит» для онкохворих дітей буде введено в експлуатацію до кінця поточного року: «Завдання поставлене однозначно: до кінця цього року цей корпус повинен запрацювати. І від нього будуть добудовуватись ще два корпуси. Їх введення плануватиметься вже в 2014-2015 роках».

Згідно з розпорядженням уряду від 20 березня, Кабінет міністрів розпорядився збільшити на 300 млн грн видатки на будівництво лікувально-діагностичного комплексу Національної спеціалізованої дитячої лікарні «Охматдит» та реконструкцію Національного інституту раку, а також деякі інші проекти.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Микола Азаров пообіцяв, що Національну дитячу спеціалізовану лікарню «Охматдит» обов'язково добудують і здадуть в експлуатацію.

Спасибі за Вашу активність, Ваше питання буде розглянуто модераторами найближчим часом

131